ÖVRIGT / Leksaker / Plåtleksaker 11105249
*
nr 1110 5249
Plåtleksaker
2 st, Katt och Hund, litograferad plåt, Made in West Germany US Zone, längd: 9-10 cm, mekaniska
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 maj 2017
kl 20:52:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/5 19:22:27
1
Vinnande bud
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: katt och hund leksaker litograferad plåt mekaniska plåtleksaker
-
7212 Docka
modell äldre, sjöman, 2RMS Queen Elisabeth". Höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:41
-
7216 Leksaksbilar
2 st, Schuco & DUX, "Schuco Varianto-Limo 3041, en..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:48
*
Plåtleksaker
Läs mer om 50/60-tal
nr 1110 5249
Plåtleksaker
2 st, Katt och Hund, litograferad plåt, Made in West Germany US Zone, längd: 9-10 cm, mekaniska
| Utrop: | 800 kr |
|---|---|
| Såld: | 600 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 22 maj 2017 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/5 19:22:27 | 1 | Vinnande bud |
- Tema
22 maj
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Läs mer om 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: katt och hund leksaker litograferad plåt mekaniska plåtleksaker
-
7212 Docka
modell äldre, sjöman, 2RMS Queen Elisabeth". Höjd:..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:41 -
7216 Leksaksbilar
2 st, Schuco & DUX, "Schuco Varianto-Limo 3041, en..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:48



